Blog


Poznaj zasady zdrowego żywienia i doboru suplementów diety

Co jeść, aby pozbyć się zakwaszenia organizmu?

W poprzednim artykule przestawiliśmy podstawowe informacje związane z zakwaszeniem organizmu: objawy, skutki, sposób diagnozowania, przyczyny i podstawowe rozwiązania, jakie warto stosować, gdy problem się pojawi. Teraz pragniemy zaprezentować składniki, które pozytywnie wpłyną na gospodarkę kwasowo-zasadową organizmu, przez co pozwolą wyeliminować problem zakwaszenia.


Czym jest zakwaszenie organizmu?

Aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo, niezbędne jest dostarczanie mu właściwych składników odżywczych we właściwych proporcjach. Konieczne jest także utrzymanie właściwego PH krwi, którego optymalny poziom wynosi 7,35–7,45.


Nieoczywiste sposoby na efektywne odchudzanie od zaraz – część II

Ponownie chcemy poruszyć temat efektywnego odchudzania, ponieważ wiemy, jak trudno jest sprawić, by nasze starania przynosiły oczekiwany efekt. Jeśli chcesz, by Twoje odchudzanie doprowadziło Cię do smukłej sylwetki, koniecznie zapoznaj się z naszymi radami. Stanowią one dopełnienie klasycznych, żelaznych zasad, jakich należy przestrzegać decydując się na dietę i aktywny tryb życia. Oto 6 kolejnych wskazówek, które na pewno przypadną Ci do gustu!


Nieoczywiste sposoby na efektywne odchudzanie od zaraz! – część I

Wszyscy znamy oczywiste, klasyczne sposoby na to, by odchudzanie było bardziej skuteczne. Mamy więcej pić, zadbać o wysiłek fizyczny, nie jeść przed snem. To bezcenne rady, które na pewno pozwolą nam przybliżyć się do wymarzonej sylwetki – warto z nich korzystać! Przedstawiamy Wam kilka dodatkowych wskazówek, które pozwolą zadbać o naszą motywację podczas odchudzania i uczynią je o wiele, wiele łatwiejszym! Oto one:


Dlaczego nie mogę schudnąć?

To pytanie zadaje sobie wielu z nas. Zastanawiasz się, dlaczego Twoje próby są kompletnie nieefektywne, a starania, które podejmujesz nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Być może wina leży po stronie diety, Twoich „małych grzeszków” podczas jej stosowania lub niedostatecznej aktywności fizycznej?


Jak ograniczyć ilość cukru w diecie?

Nowy rok to dobra okazja, by coś zmienić. Warto wziąć się za swoje zdrowie! O swoje nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną powinni dbać nie tylko sportowcy. Nie musisz zaraz decydować się na kompletną zmianę trybu życia (choć do tego gorąco zachęcamy!). Wystarczy, że spróbujesz czynić małe kroki w kierunku zdrowia i lepszego samopoczucia. Proponujemy zacząć od ograniczania cukru w diecie.


Strona 1 z 2

Logo SuplementyTrisana.com

Jesteśmy oficjalnym partnerem Trisana!

Sklep Trisana umożliwia zakupy suplementów jedynie osobom zarekomendowanym przez swoich oficjalnych partnerów takich jak my. Dzięki temu kupujesz produkty dużo taniej.

Na stronie www.suplementytrisana.com znajdziesz pełne informacje o wszystkich suplementach Trisana.

Oficjalny partner

Trisana

Kontakt

biuro (@) suplementytrisana.com

  +48.506 418 342

   Ideali sp. z o.o.
ul. Westerplatte 72/1
58-100 Świdnica