Blog


Poznaj zasady zdrowego żywienia i doboru suplementów diety

Jak ograniczyć ilość cukru w diecie?

Nowy rok to dobra okazja, by coś zmienić. Warto wziąć się za swoje zdrowie! O swoje nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną powinni dbać nie tylko sportowcy. Nie musisz zaraz decydować się na kompletną zmianę trybu życia (choć do tego gorąco zachęcamy!). Wystarczy, że spróbujesz czynić małe kroki w kierunku zdrowia i lepszego samopoczucia. Proponujemy zacząć od ograniczania cukru w diecie.


Trening na siłowni - jak zacząć?

Chcesz wykorzystać zimową aurę wymagającą noszenia na sobie kilkunastu warstw ubrań, by zgubić zbędny tłuszczyk? Marzysz o tym, by poprawić swą sylwetkę? A może pragniesz zmienić swoje nawyki i zacząć prowadzić zdrowszy tryb życia? Rozpoczęcie chodzenia na siłownie zdaje się być świetnym pomysłem – w końcu to doskonały sposób na poprawę kondycji, korektę sylwetki oraz… poprawę samopoczucia. Zanim jednak zdecydujesz się na tę formę aktywności, warto byś zapoznał się z kilkoma dobrymi radami.


Cała prawda o owocach w diecie odchudzającej

„Owoce to samo zdrowie” – tak brzmiały mądrości przekazywane nam przez mamy i babki. Zachęcani przez najbliższych sięgaliśmy po nie często w dzieciństwie. Do tej pory kojarzą nam się z latem i beztroską, a ich smak każe nam sięgać po nie często. Również dziś usłyszeć nam się zdarza pełne przekonania wypowiedzi, by jeść je przynajmniej pięć razy dziennie. Co na ten temat mówią dietetycy? Czy owoce to faktycznie samo zdrowie?


Odżywki białkowe

Białka zalicza się do podstawowych składników odżywczych, które są niezbędne do funkcjonowania oraz właściwego rozwoju każdego z nas. Pełnią one wiele niezbędnych funkcji w organizmie, a na co dzień stanowią podstawowy komponent zbilansowanej, zdrowej diety. Zarówno niedobór, jak i nadmiar białka okazuje się szkodliwy, dlatego należy dbać o właściwy dobór i kontrolowanie ilości spożywania tego składnika diety.


Dlaczego białka są tak ważne w naszej diecie?

Białka (zwane także proteinami) zalicza się do podstawowych składników odżywczych, które są niezbędne do funkcjonowania oraz właściwego rozwoju każdego z nas. Dlaczego? Ponieważ stanowią budulec wszystkich narządów i krwi ludzkiej, a także wchodzą w skład enzymów, przeciwciał i hormonów.


Zadbaj o swoją wątrobę

Wątroba to największy gruczoł w organizmie człowieka. Stanowi ona część układu pokarmowego i jest niezastąpiona dla naszego organizmu. Dlatego tak ważne jest, aby o nią należycie dbać.


Strona 1 z 2

Logo SuplementyTrisana.com

Jesteśmy oficjalnym partnerem Trisana!

Sklep Trisana umożliwia zakupy suplementów jedynie osobom zarekomendowanym przez swoich oficjalnych partnerów takich jak my. Dzięki temu kupujesz produkty dużo taniej.

Na stronie www.suplementytrisana.com znajdziesz pełne informacje o wszystkich suplementach Trisana.

Oficjalny partner

Trisana

Kontakt

biuro (@) suplementytrisana.com

  +48.506 418 342

   Ideali sp. z o.o.
ul. Westerplatte 72/1
58-100 Świdnica