• Suplementy Trisana - bo najlepszą apteką jest natura

    SUPLEMENTY

    TRISANA

Suplementy

Suplementy: Komu? Kiedy? Dlaczego?

Wiele związków mineralnych występujących w przyrodzie występuje również w ludzkich organizmach. Zatem oczywiste jest, że tylko te naturalne, pełnowartościowe składniki występujące w naturze są odpowiednie dla nas.

Każdy z nas jednak potrzebuje ich w innych ilościach/proporcjach. A to dlatego, że każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby, inne zapotrzebowanie metaboliczne. Różni nas wiek, uwarunkowania genetyczne, a nawet rodzaj wykonywanej aktywności (jedni np. pracują fizycznie, inni umysłowo, prowadzimy inny tryb życia).


Sposób odżywiania kluczem do długiego i zdrowego życia

Mówi się, że człowiek jest tym co je, pije i o czym myśli. Tak twierdzono już od starożytnych czasów i do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło. Powinniśmy to powtarzać każdemu aż do skutku, aż każdy z nas wyciągnie z tego odpowiednie wnioski. To jak się odżywiamy wpływa na nasze zdrowie, wygląd i jakość życia.

Niestety żyjemy w czasach żywności przetworzonej. To co serwują nam producenci żywności to jawna kpina. Żywność produkowana na skalę masową pozbawiona jest praktycznie wszystkich składników odżywczych. Procesy przetwarzania, konserwowania, mrożenia, suszenia i przechowywania produktów naturalnych są takie, że nasza żywność z dnia na dzień staje się uboższa w witaminy, związki mineralne i pierwiastki śladowe. Zamiast tego mamy w jedzeniu coraz więcej wody i dodatków chemicznych takich jak barwniki, konserwanty, dodatków smakowych i zapachowych, utwardzaczy, spulchniaczy i polepszaczy. Smak takiego jedzenia jest wprawdzie super, można takie jedzenie długo przechowywać, ale składników odżywczych w tych produktach nie znajdziemy albo będą to bardzo śladowe ilości.

Trzeba pamiętać też o tym, że uprawy warzyw i owoców spryskiwane są chemikaliami. Ten proces również pozbawia rośliny wartości odżywczych.

Obecnie, nawet osobom świadomym tych wszystkich zagrożeń, coraz trudniej jest skomponować na bazie naturalnych produktów codzienny posiłek, który w pełni pokrywałby podstawowe zapotrzebowanie organizmu. Nie mówiąc już o zdecydowanej większości naszej populacji, która dobierając produkty kierują się tylko względami smakowymi.

Należy pamiętać, że sposób odżywiania przesądza o tym jak się czujemy, jak wyglądamy, jak nam się będzie pracowało. Czy będziemy nerwowi, zmęczeni i przygnębieni czy może radośni, pełni energii i odprężeni. Od tego co jemy zależy też jak szybko się zestarzejemy.

Zdrowe jedzenie

Suplementacja składników odżywczych

Zaopatrz swój organizm we wszystkie niezbędne składniki

Nasz organizm to skomplikowana machina. Każdego dnia zachodzi w nim ogromna liczba procesów chemicznych. Miliony komórek, z których składają się tkanki i narządy, muszą być odpowiednio odżywione. Tylko wtedy będą mogły one wykonać swoją pracę w sposób optymalny. A bez zaopatrzenia organizmu we wszystkie niezbędne składniki nie dadzą radę tego zrobić. Komórki te muszą się też regenerować i odnawiać, stare muszą być zastępowane nowymi, a to też wymaga dostarczenia odpowiedniej ilości i jakości składników odżywczych.

Wystarczy, że braknie nawet jednego składnika, a może to zakłócić procesy biochemiczne i tym samym zostanie zachwiana równowaga całego organizmu. Dlatego jeśli pożywienie nie jest w stanie dostarczyć wszystkich składników odżywczych naszemu organizmowi, powinniśmy zażywać suplementy diety.


Co to jest suplementacja?

Suplementacja to nic innego jak uzupełnianie diety o niezbędne witaminy i składniki mineralne. Niestety czasy w których żyjemy to przede wszystkim bardzo zanieczyszczone środowisko i produkcja żywności pozbawionej praktycznie składników odżywczych. Jeśli to tego dołączymy nieprawidłowe nawyki żywieniowe, palenia papierosów i spożywanie dużej ilości alkoholu, to mamy sprawdzoną receptę na to, żeby… być chorym.

Na czynniki środowiskowe nie mamy wielkiego wpływu (no chyba, że możemy się przeprowadzić gdzieś gdzie środowisko nie jest tak zanieczyszczone). Dużo większy wpływ mamy już na to co jemy. A to co spożywamy wpływa bezpośrednio na to jak się czujemy i jak wyglądamy. Zrównoważone diety z umiarkowaną ilością białka i tłuszczu oraz dużą ilością owoców i warzyw są gwarancją zdrowia. Niestety mało kto takie diety stosuje. To dlatego nadwaga i otyłość, cukrzyca, choroby serca i nadciśnienie tętnicze przebierają dziś rozmiary epidemii w naszym społeczeństwie. A należy pamiętać również, że sposób odżywiania wpływa również istotnie na powstawanie nowotworów.

Sposobem na te problemy może być suplementacja, ale tylko pod warunkiem, że są to suplementy diety najwyższej jakości. Zdarza się bowiem, że producenci suplementów swoimi produktami bardziej szkodzą ludziom niż im pomagają. Takie złe suplementy często mają zawarte w sobie szkodliwe domieszki lub, w najlepszy razie, zawierają mniej danego składnika w ilości deklarowanej przez producenta.

Jak mieć zatem pewność, że suplementacja korzystnie wpłynie ma Twój organizm? Takim rozwiązaniem są suplementy diety Trisana.

Co to jest suplementacja?

Suplementy Trisana

Sprawdź suplementy diety od Trisana

Wybierz to co sprawdzone i w 100% naturalne. A takie są właśnie produkty Trisana. Wszystkie suplementy Trisana są w pełni naturalne i produkowane zgodnie z technologią FCA czyli są wolne od dodatków chemicznych. Nie ma w nich sztucznych barwników, substancji konserwujących, sztucznych substancji zapachowych oraz innych sztucznych substancji wzmacniających. Są za to produkowane tylko i wyłącznie z najwyższej jakości surowców, które wcześniej muszą przejść restrykcyjne testy kliniczne. Suplementy diety od Trisana zawierają tylko i wyłącznie takie dodatki, które są dobre dla organizmu i nie posiadają substancji szkodliwych.

Firma Trisana od blisko dwudziestu lat dostarcza najwyżej jakości produktów z naturalnych składników. Bazując na medycynie naturalnej i wiedzy naukowej nowoczesnej farmacji tworzy suplementy dla lepszego i zdrowszego życia.


Logo SuplementyTrisana.com

Jesteśmy oficjalnym partnerem Trisana!

Sklep Trisana umożliwia zakupy suplementów jedynie osobom zarekomendowanym przez swoich oficjalnych partnerów takich jak my. Dzięki temu kupujesz produkty dużo taniej.

Na stronie www.suplementytrisana.com znajdziesz pełne informacje o wszystkich suplementach Trisana.

Oficjalny partner

Trisana

Kontakt

biuro (@) suplementytrisana.com

  +48.506 418 342

   Ideali sp. z o.o.
ul. Westerplatte 72/1
58-100 Świdnica