Oczyść swoje ciało


Przywróć równowagę kwasowo-zasadową swojemu organizmowi.

BAS Plus 40099

BAS Plus

Przywraca równowagę kwasowo-zasadową

Odkwaszanie / Oczyszczanie  Przemiana materii  Zespoły bólowe

  • Numer katalogowy: 40099
  • Kategoria: Oczyść swoje ciało
  • Zawartość opakowania: 450 g
  • Cena katalogowa: 104,00 PLN
  • Nasza cena: 79,00 PLN *
  • * - Aby kupić suplement z 25% zniżką musisz posiadać konto klienta sklepie Trisana. Aby założyć takie konto potrzebny jest numer rekomednacyjny B10209. W razie problemów z rejestracją konta klienta napisz do nas na adres biuro@suplementytrisana.com, a my założymy konto klienta dla Ciebie.

Kup w sklepie Trisana z rabatem 25,00 PLN

Opis produktu

Często czujesz się zmęczony i apatyczny, a do tego wypalony i pozbawiony motywacji? Skarżysz się na bóle mięśni i stawów albo Twoim problemem jest niezdrowa cera? Może być to spowodowane brakiem równowagi kwasowo-zasadowej w Twoim organizmie. Aby temu zapobiec pij codziennie napój TRISANA® BAS Plus, który przywróci równowagę kwasowo-zasadową w Twoim ciele. Napój zawiera niezbędne witaminy i minerały, w tym witaminę D, mangan i cynk.
Dlaczego dochodzi do zakwaszenia organizmu? Wpływ na to ma niewłaściwe odżywanie i stres, które sprzyjają gromadzeniu się kwaśnych związków w naszym orgazmie, a przez to powodują zmęczenie, nerwowość, zaburzenia snu i apatię.


Zalecane stosowanie

Raz dziennie rozpuścić dwie łyżeczki (15g) produktu w 250ml wody i wypić. Nie należy przekraczać dziennej porcji. Nie stosować u dzieci poniżej 4 roku życia. Suplement nie jest substytutem zróżnicowanej diety.


Oświadczenia zdrowotne

Magnez sprzyja równowadze elektrolitycznej.
Cynk wpływa na zdrowy metabolizm kwasowo-zasadowy.
Witaminy B2 i C wpływają na optymalny metabolizm energetyczny.
Witaminy B2 i C pomagają zmniejszyć zmęczenie i znudzenie.
Selen i Witaminy B2 i C chronią komórki przed stresem oksydacyjnym.


Skład produktu

maltodekstryna, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, węglan wapnia, aromat, węglan magnezu, diwęglan sodu, cytrynian potasu, cytrynian sodu, kwas L-askorbinowy, glukonian żelaza, glukonian cynku, substancja słodząca: sukraloza, jodek potasu, glukonian miedzi, siarczan manganu, ryboflawina, chlorek chromu, molibdenian sodu, selenian sodu, cholekalcyferol


Pozostałe informacje

  • Informacje dla diabetyków: Odpowiedni dla diabetyków. Do zalecanej dawki dziennej nie należy dodawać kolejnych jednostek węglowodanów.
  • Informacje o alergenach: Nie zawiera alergenów.
  • Informacje dla wegan: Odpowiedni dla wegan.
  • Informacje dla przechowywaniu produktu: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i zawsze szczelnie zamknięte. Trzymać z dala od dzieci.

Gwarancja jakości

Wyprodukowany bez dodatków chemicznych  Wyprodukowany w technologii FCA (bez dodatków chemicznych)Odpowiedni dla wegan  Może być stosowany przez weganNie zawiera laktozy  Nie zawiera laktozyNie zawiera glutenu  Nie zawiera glutenuSkładniki bez GMO  Składniki bez GMO (żywność niezmodyfikowana genetycznie)Logo SuplementyTrisana.com

Jesteśmy oficjalnym partnerem Trisana!

Sklep Trisana umożliwia zakupy suplementów jedynie osobom zarekomendowanym przez swoich oficjalnych partnerów takich jak my. Dzięki temu kupujesz produkty dużo taniej.

Na stronie www.suplementytrisana.com znajdziesz pełne informacje o wszystkich suplementach Trisana.

Oficjalny partner

Trisana

Kontakt

biuro (@) suplementytrisana.com

  +48.506 418 342

   Ideali sp. z o.o.
ul. Westerplatte 72/1
58-100 Świdnica